bara nik omek

Koncerty

Festival "Míšeň zní"

 Náš sbor se o víkendu 9. - 11. 9. 2016 v německé Míšni stal součástí zajímavého hudebního projektu.Tamější hudební spolek pořádal druhý ročník dvoudenního festivalu „Míšeň zní“, ve kterém se postupně na různých místech historického jádra tohoto saského města představilo celkem sedm převážně německých sborů.
Vyvrcholením pak bylo nedělní odpolední finále, kdy míšenští obyvatelé, turisté i účinkující byli svědky histori...»celý článek[přečteno: 421x]

Vokal Jirkov - sobota 4. 6. 2016

 Koncert sborů Cantica Bohemica, Comodo, Ventilky a především slovinského sboru Ipavska v rámci sborového setkání VOKAL JIRKOV.

Pár slov o koncertě od Mileny Sailerové -ředitelky ZUŠ Jirkov.
Překvapení bylo hned v úvodu koncertu – pozvání přijal slovinský velvyslanec v Praze, pan Leon Marc. Jeho návštěva potěšila a ještě víc to, že setrval tak dlouho, tak rád a přijal pozvání i na malý raut po samotném koncertě.
První skl...»celý článek[přečteno: 431x]

Májový koncert 25. května 2016

  Ve spolupráci s Hradem Litoměřice se ve středu 25. května uskutečnil koncert nazvaný MÁJOVÝ. Jelikož náš sbor vystupuje v Litoměřicích převážně v kostelech, kde provádí hudbu většinou duchovní, nyní ve foyer litoměřického hradu měli posluchači možnost slyšet skladby světské, lidové v úpravách i bez. Záznam tohoto vystoupení najdete ve videogalerii.

[přečteno: 357x]
strana:1234»
AdministraceCantica Bohemica - Ženský komorní sbor z Litoměřic
TOPlist